Poznaj mnie!

 Stomatologiczną praktykę w Poniatowej prowadzę od 1997 roku. W moim gabinecie oferuję kompleksowy zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dzieci.
      Gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy urządzenia i materiały dentystyczne.
Na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta, więc zapewniam innowacyjne metody leczenia zębów i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

      W roku 1998 rozpoczęła się moja fascynacja dziedziną stomatologii adhezyjnej i protetyki minimalnie inwazyjnej opartej na technologii włókien szklanych  w połączeniu z coraz doskonalszymi kompozytami. Fascynacja ta przerodziła się w pasję. Wykorzystuję włókna szklane w stomatologii wszędzie tam, gdzie pozwalają mi na to prawa fizyki, warunki anatomiczne i zdrowy rozsądek- w myśl zasady primum non nocere.
       Od roku 2008 prowadzę wykłady i warsztaty dla stomatologów na terenie całej Polski,  w trakcie których prezentuję przypadki z własnej praktyki. Uczę praktycznego wykonania mostu adhezyjnego wzmacnianego włóknem szklanym metodą bezpośrednią w jamie ustnej oraz metodą pośrednią na modelu gipsowym. Mosty adhezyjne to umiejętność przydatna szczególnie wtedy, kiedy odwiedza nas pacjent aktywnie pracujący z brakiem „jedynki” ( lub innego zęba w uśmiechu) i oczekuje cudu odtworzenia luki natychmiast.